O nas

 Rozbiegane Dobczyce to stowarzyszenie zrzeszające sympatyków biegania, którzy chcą czerpać radość z biegania przeżywanego w „rodzinnej” grupie nastawionej głównie na biegi organizowane w płaskim terenie. Łączy nas szeroko rozumiana pasja do biegania. Jesteśmy ludźmi, którzy lubią ze sobą przebywać, wspólnie trenować i do tej aktywności sportowej zachęcają innych – zarówno bardzo początkujących, jak i bardziej zaawansowanych amatorów biegów. Jeśli chcesz do nas dołączyć- przyjdź na trening!

eRDuś

Tomasz Kowalczyk

Jacek Drewnicki

Paweł Piwowarczyk

Joanna Drewnicka

Mariusz Rogula

Paweł Kobiałka

Ireneusz Wojtan

Grzegorz Skuza

Kamil Sajak

Paweł Ładyga

Bożena Włódyka

Patrycja Dudzik

Magdalena Wojtan

Kamil Sorocki

Ewa Wojtan

Jan Załęczny

Marek Kaczor

Jan Piwowarczyk

Sławomir Bryl

Agnieszka Paszt

Radosław Budzowski

Łukasz Paszt

Aneta Tracz

Anna Drzyzga- Błaszczyk

Wojciech Tokarz

Marta Franiek

Rafael Chudaszek

Weronika Piwowarczyk

Dominik Dańda

Aktualności

Zobacz więcej

Ćwiczenia ogólnorozwojowe

12.11.2023

Zwycięzcy biegów i statystyki

20.06.2023

Blog

Zobacz więcej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

Berlińskie trzy marzenia

23.09.2018

Jedno marzenie spełnione. Start w jednym z sześciu najważniejszych, największych maratonów świata. Cudowne przeżycie, które pozostanie we mnie na zawsze. 44 tysiące biegaczy z całego świata, większość z nich to szczęśliwie wylosowani. I ja wśród nich. Drugie marzenie musi poczekać, mimo ogromnej pracy jaką włożyłem w przygotowanie. A trzecie marzenie się pojawiło. Wierzę, że wszystko dzieje się nie bez przyczyny. To mój wpis nie tylko o bieganiu…

Czytaj dalej

38

osób w RD

Czwartek 19:30

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

6

zorganizowane wydarzenia