O nas

 Rozbiegane Dobczyce to stowarzyszenie zrzeszające sympatyków biegania, którzy chcą czerpać radość z biegania przeżywanego w „rodzinnej” grupie nastawionej głównie na biegi organizowane w płaskim terenie. Łączy nas szeroko rozumiana pasja do biegania. Jesteśmy ludźmi, którzy lubią ze sobą przebywać, wspólnie trenować i do tej aktywności sportowej zachęcają innych – zarówno bardzo początkujących, jak i bardziej zaawansowanych amatorów biegów. Jeśli chcesz do nas dołączyć- przyjdź na trening!

eRDuś

Tomasz Kupiec

Magdalena Piwowarczyk

Kinga Wojtyca

Gerard Żądło

Paweł Piwowarczyk

Paweł Kobiałka

Ireneusz Wojtan

Kamil Sajak

Bożena Włódyka

Magdalena Wojtan

Kamil Sorocki

Ewa Wojtan

Jan Załęczny

Izabela Blak

Jan Piwowarczyk

Sławomir Bryl

Grzegorz Ciapa

Agnieszka Paszt

Radosław Budzowski

Łukasz Paszt

Aneta Tracz

Anna Drzyzga- Błaszczyk

Wojciech Tokarz

Marta Franiek

Łukasz Franiek

Wiktoria Franiek

Dominik Dańda

Aktualności

Zobacz więcej

Sportowe wyzwanie: Five Sport Challenge Dobczyce

26.09.2020

Zawody odwołane

25.06.2020

Blog

Zobacz więcej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

Berlińskie trzy marzenia

23.09.2018

Jedno marzenie spełnione. Start w jednym z sześciu najważniejszych, największych maratonów świata. Cudowne przeżycie, które pozostanie we mnie na zawsze. 44 tysiące biegaczy z całego świata, większość z nich to szczęśliwie wylosowani. I ja wśród nich. Drugie marzenie musi poczekać, mimo ogromnej pracy jaką włożyłem w przygotowanie. A trzecie marzenie się pojawiło. Wierzę, że wszystko dzieje się nie bez przyczyny. To mój wpis nie tylko o bieganiu…

Czytaj dalej

40

osób w RD

Czwartek

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

5

zorganizowane wydarzenia