Rodzinny Mini Festiwal ,,O złotą kózkę”

Wszystko zaczęło się od biegania…. Bo przecież ta wspólna pasja sprawiła, że w naszych sercach zrodziła się myśl, by tą radością i miłością do aktywności zarażać innych! A jeśli przy tym wszystkim, można sprawić, że całe rodziny przyjdą, spędzą ze sobą aktywnie czas, dzieci zobaczą ,,na żywo” co oznacza zdrowa rywalizacja, a biegacze poznają urocze miasto Dobczyce- to nic, tylko działać!

W ten sposób 4 czerwca 2017 roku na Dobczyckich Błoniach za RCOS-em zebrało się ponad 500 biegaczy i 250 dzieci, by wspólnie z nami bawić się na biegowo. Z pełną świadomością możemy powiedzieć, że jako grupa ROZBIEGANE DOBCZYCE odnieśliśmy sukces! Już w pierwszej edycji wydarzenia zebraliśmy mnóstwo chętnych do biegu dzieci, amatorów i biegaczy bardziej zaawansowanych, całe rodziny dla których liczyła się przede wszystkim zabawa i ,,ścigaczy”, którzy walczyli o swoje wyniki.

Uczestnicy to jedna strona sukcesu, ale druga to całe zaplecze- organizatorzy, wolontariusze, partnerzy, media i sponsorzy. Udało się nam zgromadzić środki, aby w atrakcyjnej cenie zapewnić uczestnikom pomiar czasu, pakiety startowe, poczęstunek i nagrody w wielu kategoriach. To był sukces nas wszystkich! I mocno wierzymy, że to wszystko powtórzymy tak lub jeszcze lepiej w kolejnej edycji Festiwalu!

Dzisiaj możemy się pochwalić trzema udanymi edycjami Festiwalu, które odniosły ogromny sukces. I już wiemy, że będą kolejne!

Aktualności

Zobacz więcej

Najważniejszy wynik biegu!

20.06.2022

Fotorelacje z biegów

20.06.2022

Blog

Zobacz więcej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

Berlińskie trzy marzenia

23.09.2018

Jedno marzenie spełnione. Start w jednym z sześciu najważniejszych, największych maratonów świata. Cudowne przeżycie, które pozostanie we mnie na zawsze. 44 tysiące biegaczy z całego świata, większość z nich to szczęśliwie wylosowani. I ja wśród nich. Drugie marzenie musi poczekać, mimo ogromnej pracy jaką włożyłem w przygotowanie. A trzecie marzenie się pojawiło. Wierzę, że wszystko dzieje się nie bez przyczyny. To mój wpis nie tylko o bieganiu…

Czytaj dalej

38

osób w RD

Czwartek 19:30

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

6

zorganizowane wydarzenia