Bieg Charytatywny ,,Piątka dla Patryka”

Kiedy Dobczyce obiegła wiadomość o chorym na glejaka chłopcu, ROZBIEGANE DOBCZYCE już wiedziały, że nie pozostaną obojętne na krzywdę Patryka. Czasu było bardzo mało- dwa tygodnie, aby wygrać najważniejszy bieg w życiu- bieg o życie.

 

5 lutego byliśmy już w pełnej gotowości! Zebrane siły w czasie przygotowania poskutkowały liczbą uczestników przekraczającą nasze oczekiwania i ogromną ilością partnerów, sponsorów oraz wolontariuszy. Każdy mieszkaniec miasta włączył się w organizowaną przez nas akcję, a do ponadto przyłączyli się do nas biegacze- przyjaciele z okolicznych klubów biegowych.

Biegi odbyły się na dwóch dystansach- 2,5 oraz 5 kilometrów dzięki czemu, każdy mógł dołożyć swój kilometr pomocy do wspólnego celu, którym było życie Patryka. Dobre serca uczestników okazały się nieocenione- zebraliśmy ponad 20 tysięcy! Niedługo po organizowanym wydarzeniu Patryk wyjechał do Stanów, aby podjąć leczenie. Dziś jest zdrowy- chodzi do przedszkola, bawi się z dziećmi i uśmiecha. A my nie możemy się doczekać, aż pewnego dnia spotkamy się, żeby razem pobiegać!

Aktualności

Zobacz więcej

Informacje przed VI Mini Festiwalem Biegowym o „Złotą Kózkę” 

11.06.2024

Zmiana statusu stowarzyszenia ROZBIEGANE DOBCZYCE

02.02.2024

Blog

Zobacz więcej

Zmiana statusu stowarzyszenia ROZBIEGANE DOBCZYCE

02.02.2024

Czytaj dalej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

38

osób w RD

Czwartek 19:30

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

6

zorganizowane wydarzenia