Bieg Charytatywny ,,Piątka dla Patryka”

Kiedy Dobczyce obiegła wiadomość o chorym na glejaka chłopcu, ROZBIEGANE DOBCZYCE już wiedziały, że nie pozostaną obojętne na krzywdę Patryka. Czasu było bardzo mało- dwa tygodnie, aby wygrać najważniejszy bieg w życiu- bieg o życie.

 

5 lutego byliśmy już w pełnej gotowości! Zebrane siły w czasie przygotowania poskutkowały liczbą uczestników przekraczającą nasze oczekiwania i ogromną ilością partnerów, sponsorów oraz wolontariuszy. Każdy mieszkaniec miasta włączył się w organizowaną przez nas akcję, a do ponadto przyłączyli się do nas biegacze- przyjaciele z okolicznych klubów biegowych.

Biegi odbyły się na dwóch dystansach- 2,5 oraz 5 kilometrów dzięki czemu, każdy mógł dołożyć swój kilometr pomocy do wspólnego celu, którym było życie Patryka. Dobre serca uczestników okazały się nieocenione- zebraliśmy ponad 20 tysięcy! Niedługo po organizowanym wydarzeniu Patryk wyjechał do Stanów, aby podjąć leczenie. Dziś jest zdrowy- chodzi do przedszkola, bawi się z dziećmi i uśmiecha. A my nie możemy się doczekać, aż pewnego dnia spotkamy się, żeby razem pobiegać!

Aktualności

Zobacz więcej

167 uczestników pobiegło po czyste powietrze

08.07.2018

Biegiem po czyste powietrze

28.06.2018

Blog

Zobacz więcej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

Berlińskie trzy marzenia

23.09.2018

Jedno marzenie spełnione. Start w jednym z sześciu najważniejszych, największych maratonów świata. Cudowne przeżycie, które pozostanie we mnie na zawsze. 44 tysiące biegaczy z całego świata, większość z nich to szczęśliwie wylosowani. I ja wśród nich. Drugie marzenie musi poczekać, mimo ogromnej pracy jaką włożyłem w przygotowanie. A trzecie marzenie się pojawiło. Wierzę, że wszystko dzieje się nie bez przyczyny. To mój wpis nie tylko o bieganiu…

Czytaj dalej

50

osób w RD

Czwartek

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

4

zorganizowane wydarzenia