Nasz przyjaciel- eRDuś!

 

W czerwcu 2017 roku dołączył do grona Rozbiegany nowy członek- eRDuś! Od tamtej pory jest z nami nierozłączny! Jeździ z nami na wszystkie biegi, mocno dopinguje wszystkim biegaczom i zawsze sprawia, że wszyscy wkoło się uśmiechają. Nasze Słoneczko jest też przyjacielem wszystkich dzieci! Zawsze przybiegają i przybijają piątki, a czasami to nawet się przytulają i chcą robić wspólne zdjęcia. To cudowne widzieć radość, gdy tylko eRDuś pojawia się w pobliżu! A to wszystko z pasji do biegania i z miłości do Rozbieganych Dobczyc!

ERDuś powstał przy okazji naszego projektu pt. BIEGOWE PRZEDSZKOLE- ,,Dzieci rozrabiają, a rodzice biegają, czyli rozbiegaj swoją rodzinę”. Projekt ten dofinansowano ze środków Programu Działaj Lokalnie X Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Ośrodka Działaj Lokalnie w Myślenicach – Fundacji Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS oraz Gminy Dobczyce”.

Aktualności

Zobacz więcej

Informacje przed VI Mini Festiwalem Biegowym o „Złotą Kózkę” 

11.06.2024

Zmiana statusu stowarzyszenia ROZBIEGANE DOBCZYCE

02.02.2024

Blog

Zobacz więcej

Zmiana statusu stowarzyszenia ROZBIEGANE DOBCZYCE

02.02.2024

Czytaj dalej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

38

osób w RD

Czwartek 19:30

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

6

zorganizowane wydarzenia