Rozbiegani podbijają świat Internetu!

Po dwóch latach od założenia grupy ,,Rozbiegane Dobczyce” postanowiliśmy pokazać się dalej niż na profilu Facebook’owym i Instagram’owym! Chcemy jeszcze bardziej zarażać innych swoją pasją do biegania i pokazać, że to przede wszystkim dobra zabawa, zdrowie i sposób, by każdego dnia przekraczać swoje możliwości!

Zapraszamy bardzo serdecznie do śledzenia, co u nas słychać w AKTUALNOŚCIACH, czytania przeżyć i wspomnień z biegów w zakładce BLOG, zapoznania się z naszą liczną grupą biegową zaglądając DO NAS, zobaczenia naszych SUKCESÓW i zaprzyjaźnienia się z naszymi PRZYJACIÓŁMI! A może po tym wszystkich i Ty będziesz chciał się stać jednym z Rozbieganych? Wtedy na pewno przyda Ci się KONTAKT!

Aktualności

Zobacz więcej

Kozacki MEDAL czeka!

23.05.2023

Przedłużamy tańsze wpisowe

27.04.2023

Blog

Zobacz więcej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

Berlińskie trzy marzenia

23.09.2018

Jedno marzenie spełnione. Start w jednym z sześciu najważniejszych, największych maratonów świata. Cudowne przeżycie, które pozostanie we mnie na zawsze. 44 tysiące biegaczy z całego świata, większość z nich to szczęśliwie wylosowani. I ja wśród nich. Drugie marzenie musi poczekać, mimo ogromnej pracy jaką włożyłem w przygotowanie. A trzecie marzenie się pojawiło. Wierzę, że wszystko dzieje się nie bez przyczyny. To mój wpis nie tylko o bieganiu…

Czytaj dalej

38

osób w RD

Czwartek 19:30

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

6

zorganizowane wydarzenia