Rozbiegani podbijają świat Internetu!

Po dwóch latach od założenia grupy ,,Rozbiegane Dobczyce” postanowiliśmy pokazać się dalej niż na profilu Facebook’owym i Instagram’owym! Chcemy jeszcze bardziej zarażać innych swoją pasją do biegania i pokazać, że to przede wszystkim dobra zabawa, zdrowie i sposób, by każdego dnia przekraczać swoje możliwości!

Zapraszamy bardzo serdecznie do śledzenia, co u nas słychać w AKTUALNOŚCIACH, czytania przeżyć i wspomnień z biegów w zakładce BLOG, zapoznania się z naszą liczną grupą biegową zaglądając DO NAS, zobaczenia naszych SUKCESÓW i zaprzyjaźnienia się z naszymi PRZYJACIÓŁMI! A może po tym wszystkich i Ty będziesz chciał się stać jednym z Rozbieganych? Wtedy na pewno przyda Ci się KONTAKT!

Czy wiesz, że...


numer startowy eRDusia oznacza dzień utworzenia Rozbieganych Dobczyc?

Pozostałe wpisy

Aktualności

Zobacz więcej

167 uczestników pobiegło po czyste powietrze

08.07.2018

Biegiem po czyste powietrze

28.06.2018

Blog

Zobacz więcej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

Berlińskie trzy marzenia

23.09.2018

Jedno marzenie spełnione. Start w jednym z sześciu najważniejszych, największych maratonów świata. Cudowne przeżycie, które pozostanie we mnie na zawsze. 44 tysiące biegaczy z całego świata, większość z nich to szczęśliwie wylosowani. I ja wśród nich. Drugie marzenie musi poczekać, mimo ogromnej pracy jaką włożyłem w przygotowanie. A trzecie marzenie się pojawiło. Wierzę, że wszystko dzieje się nie bez przyczyny. To mój wpis nie tylko o bieganiu…

Czytaj dalej

50

osób w RD

Czwartek

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

4

zorganizowane wydarzenia