Zwycięzcy biegów i statystyki

Bieg Główny w kategorii kobiet na dystansie 5 kilometrów wygrała Paulina Golec z Krakowa z czasem 18:25, druga była Joanna Nabielec (Kraków) a trzecie Karolina Nitsch z Niepołomic. Na najwyższym stopniu podium mężczyzn stanął Dominik Piwowarczyk (16:18), kolejne miejsca zajęli Adrian Korzeniowski (Stanisław Górny) i Adrian Król (Siepraw). Co ciekawe Dominik Piwowarczyk wygrał w 2022 roku z czasem niemalże identycznym (o sekundę gorszym) na tym samym dystansie ale innej trasie (wtedy zawodnicy wbiegali pod zaporę). Łącznie w Biegu Głównym wystartowało 238 osób.

W marszu Nordic Walking wystartowało 42 zawodników i zawodniczek. Najlepszą z kobiet była Grażyna Ślusarczyk z Krakowa (36:36), druga była Halina Herzog z Myślenic , a trzecie miejsce przypadło Magdalenie Pałce z Myślenic. Wśród mężczyzn wygrał Karol Olszański z Pruszyński Sport Team (31:40), kolejne miejsca zajęli Wojciech Karłowski (Szyce) i Piotr Krzyworączka z Krakowa.

W biegach dzieci w 10 kategoriach (20 serii biegów również z elektronicznym pomiarem czasu na dystansach od 100 do 500m) wystartowało 403 zawodników i zawodniczek.