ZMIANA TERMINU BIEGU

Drogie Biegaczki i Biegacze! Drodzy Sympatycy Mini Festiwalu Biegowego o „złotą kózkę”!

Koza Basia, która ciągle siedzi w domu (do tego zachęca też każdego z Was) ma dziś dla Was kilka informacji. Z jednej strony to trudna, ale oczywista wiadomość, którą chcemy Wam przekazać.❗️IV Rodzinny Mini Festiwal Biegowy „O złotą kózkę” NIE ODBĘDZIE SIĘ 31 maja.❗️Wszyscy jesteśmy skoncentrowani na tym, co dzieje się wokół nas. A wokół nas odbywa się chyba największy w historii „bieg”. To bieg po zdrowie, bieg po życie, w którym czołowe miejsca zajmują lekarze, pielęgniarki, osoby obsługujące nas w sklepach i innych niezbędnych punktach, to osoby sprzątające i wszyscy, którzy nie mogą, jak koza Basia pozostać w domu, ale robią wszystko byśmy mogli czuć się bezpiecznie. Nawet gdyby spełnił się najbardziej optymistyczny wariant przebiegu epidemii, nie jesteśmy w stanie zorganizować Festiwalu, obciążając przy jego organizacji służby, które teraz angażują się w to co najważniejsze, czyli ochronę ludzkiego życia.

Chcemy Wam zaproponować nową datę Mini Festiwalu Biegowego – jest to propozycja 23 sierpnia w niedzielę.  Ostatecznie będziemy mogli potwierdzić nową datę, gdy pojawią się do tego okoliczności, czyli gdy epidemia ustanie. Mamy nadzieję, że do tego czasu wszyscy docenimy jeszcze bardziej, tych za których tęskniliśmy, jeszcze bardziej docenimy ulubione miejsca i swoje pasje. Wierzymy, że sierpniowa propozycja przypadnie Wam do gustu. Zdecydowaliśmy się na nią, uwzględniając wszystkie inne imprezy biegowe, które planowane są na ostatni weekend wakacji, a także na wrzesień i październik.

Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami. Tym jednak, którzy nie są w stanie pobiec w tym terminie proponujemy zwrot wpisowego lub ewentualnie możliwość przepisania na inną osobę. Procedury zwrotu mogą potrwać trochę czasu, dlatego bardzo prosimy o wyrozumiałość (w tej sprawie prosimy kontaktować się z nami mailowo: rozbiegane.dobczyce@gmail.com). Gdyby i data 23 sierpnia była zagrożona, uczestnicy będą mieli zwrócone opłaty startowe.

Nad IV Mini Festiwalem Biegowym „O złotą kózkę” pracujemy od kilku miesięcy, nikt z nas nie spodziewał się takiego rozwoju sytuacji. Wierzymy jednak, że znów radośnie staniemy na linii startu i mety. A teraz mocno trzymamy kciuki za wszystkich, którzy „biegną” dla nas. Zrobimy wszystko, by im to ułatwić.

Aktualności

Zobacz więcej

Informacje przed VI Mini Festiwalem Biegowym o „Złotą Kózkę” 

11.06.2024

Zmiana statusu stowarzyszenia ROZBIEGANE DOBCZYCE

02.02.2024

Blog

Zobacz więcej

Zmiana statusu stowarzyszenia ROZBIEGANE DOBCZYCE

02.02.2024

Czytaj dalej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

38

osób w RD

Czwartek 19:30

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

6

zorganizowane wydarzenia