Promocja – dłużej taniej!

Do 6 maja w poniedziałek do godz. 23:59 można zapisywać się na nasz Mini Rodzinny Festiwal Biegowy „O złotą kózkę” w promocyjnej cenie tzn. według opłat z pierwszego terminu tj. Biegi Dzieci – 15 zł, Bieg Główny i Nordic Walking – 25 zł. Od 7 maja opłata ulega zwiększeniu zgodnie z Regulaminem. Warto nie zwlekać i zapisać się oraz opłacić udział w biegu. Przypominamy również, że osoby zapisane bez opłaty nie mają gwarancji udziału w biegu.

Aktualności

Zobacz więcej

Sportowe wyzwanie: Five Sport Challenge Dobczyce

26.09.2020

Zawody odwołane

25.06.2020

Blog

Zobacz więcej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

Berlińskie trzy marzenia

23.09.2018

Jedno marzenie spełnione. Start w jednym z sześciu najważniejszych, największych maratonów świata. Cudowne przeżycie, które pozostanie we mnie na zawsze. 44 tysiące biegaczy z całego świata, większość z nich to szczęśliwie wylosowani. I ja wśród nich. Drugie marzenie musi poczekać, mimo ogromnej pracy jaką włożyłem w przygotowanie. A trzecie marzenie się pojawiło. Wierzę, że wszystko dzieje się nie bez przyczyny. To mój wpis nie tylko o bieganiu…

Czytaj dalej

40

osób w RD

Czwartek

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

5

zorganizowane wydarzenia