Przedłużamy tańsze wpisowe

Wydłużamy do 30 kwietnia czas na zapisanie się na bieg w obniżonej opłacie startowej! W tym roku wracamy do płaskiej trasy przez miasto, a biegi dzieci zorganizujemy przy Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym. Będzie też PIĘKNY MEDAL. Musicie z nami być! Nie zwlekajcie z zapisami! Biegi dzieci, Nordic Walking, Bieg Główny na 5km. Czekamy na Was!

Zapraszamy na święto biegania do Dobczyc 18 czerwca 2023 roku.👇

ZAPISY NA BIEGI DZIECI:
https://zapisy.personalbest.pl/v-rodzinny-mini-festiwal-biegowy-o-zlota-kozke-biegi-dla-dzieci-v9002

ZAPISY NA BIEG GŁÓWNY I NORDIC WALKING:
https://zapisy.personalbest.pl/v-rodzinny-mini-festiwal-biegowy-o-zlota-kozke-v9001

Aktualności

Zobacz więcej

Ćwiczenia ogólnorozwojowe

12.11.2023

Zwycięzcy biegów i statystyki

20.06.2023

Blog

Zobacz więcej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

Berlińskie trzy marzenia

23.09.2018

Jedno marzenie spełnione. Start w jednym z sześciu najważniejszych, największych maratonów świata. Cudowne przeżycie, które pozostanie we mnie na zawsze. 44 tysiące biegaczy z całego świata, większość z nich to szczęśliwie wylosowani. I ja wśród nich. Drugie marzenie musi poczekać, mimo ogromnej pracy jaką włożyłem w przygotowanie. A trzecie marzenie się pojawiło. Wierzę, że wszystko dzieje się nie bez przyczyny. To mój wpis nie tylko o bieganiu…

Czytaj dalej

38

osób w RD

Czwartek 19:30

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

6

zorganizowane wydarzenia