Utrudnienia drogowe

W niedzielę 2 czerwca 2019 r. w godzinach od 16:00 do 17:00, w związku z organizacją III Rodzinnego Mini Festiwalu Biegowego „O Złotą Kózkę”, zamknięte będą następujące ulice: Szkolna, Jagiellońska, Witosa, Św. Anny, Kilińskiego, Rynek, Piłsudskiego, Długosza, Stara Jagiellońska, Lubomirskich, Łanowa, Łąkowa, Dominika, Słoneczna i Piastowska w Dobczycach. Przepraszamy za utrudnienia i deklarujemy, że będziemy się starać otwierać poszczególne ulice tak szybko, jak tylko to będzie możliwe wraz z postępem biegu. Mieszkańców bardzo prosimy, aby na ten czas nie pozostawiać zaparkowanych samochodów na wymienionych ulicach w celu ułatwienia przeprowadzenia tego wydarzenia sportowego.  Zachęcamy bardzo do kibicowania uczestnikom biegu i prosimy o wyrozumiałość!

Aktualności

Zobacz więcej

Najważniejszy wynik biegu!

20.06.2022

Fotorelacje z biegów

20.06.2022

Blog

Zobacz więcej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

Berlińskie trzy marzenia

23.09.2018

Jedno marzenie spełnione. Start w jednym z sześciu najważniejszych, największych maratonów świata. Cudowne przeżycie, które pozostanie we mnie na zawsze. 44 tysiące biegaczy z całego świata, większość z nich to szczęśliwie wylosowani. I ja wśród nich. Drugie marzenie musi poczekać, mimo ogromnej pracy jaką włożyłem w przygotowanie. A trzecie marzenie się pojawiło. Wierzę, że wszystko dzieje się nie bez przyczyny. To mój wpis nie tylko o bieganiu…

Czytaj dalej

38

osób w RD

Czwartek 19:30

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

6

zorganizowane wydarzenia