Dziękujemy!

Dziękujemy naszemu głównemu partnerowi. To stowarzyszenie KAT Dobczyce. Szczególne podziękowania dla Paweł Stożek, który w duecie z Małgorzata Molendys tworzyli piękne grafiki. Bez wsparcia stowarzyszenia festiwal nie nabrałby takiego rozpędu.

Inni nasi partnerzy to niezawodny MGOKiS Dobczyce ze swoim zespołem, Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach – czyli najwspanialsze Biuro Zawodów czynne najdłużej ze wszystkich Biur biegowych. Oczywiście nie możemy zapomnieć o bezcennym wsparciu finansowym Gmina i Miasto Dobczyce! Dziękujemy za patronat i wszelką pomoc Panu Burmistrzowi Tomasz Suś. Niezmiernie miło było nam również współpracować przy klipie promocyjnym Szkoła Muzyczna w Dobczycach!

Długa jest lista naszych sponsorów. Wielu z nich wsparło nas finansowo, ale także przez sprzęt i przekazane nagrody. Dziękujemy:
Bank Spółdzielczy w Dobczycach
Betoniarnia Marbud
– firmie Animex
– firmie Wawel
– Zakład Masarski Lenart
Active Academy
Market Jan (sklep internetowy)
– firmie Oknomont, okna i drzwi
– firmie TRIPLAST Andrzej Murzyn – Producent okien i drzwi PCV i ALU
– firmie Clean Expert – mycie, czyszczenie kostki brukowej, elewacji i dachów
– firmie Chomik Gdów
– firmie Lenart&Synowie
– firmie Polplast
– firmie ES-SYSTEM
– firmie Generalbud2
– firmie FPHU Tomlak Tomasz Suder
Rucola Caffe
Słodka Rozpusta
– Tomaszowi Jołda
Panorama Sport
Centrum Aktywnego Rozwoju
Studio Tańca „R”

Ogromne podziękowania za wkład w promocję naszej imprezy Dobczycki Portal Informacyjny DPI, Miesięcznik Tapeta a także dla Biura Promocji Gmina i Miasto Dobczyce. Wszystkich zachwycił także wspomniany klip – autorem scenariusza jest Kamil Sorocki i jego Sorocki Studio (podziękowania dla wolontariuszy m. in. Tomasz Bętkowski Junior).

Nie byłoby biegu, gdyby nie ochotnicze Straże Pożarne z naszej gminy – OSP Dobczyce, Ognioodporni Brzączowice, OSP Rudnik, OSP Sieraków, OSP Rudnik, OSP Dziekanowice, OSP Nowa Wieś, OSP Stojowice, OSP Brzączowice, OSP Kędzierzynka, OSP Stadniki, OSP Skrzynka, OSP Bieńkowice, OSP Brzezowa, OSP Kornatka.. To strażacy poświęcą swoje niedzielne popołudnie, by biegacze bezpiecznie poruszali się po naszym mieście! dziękujemy, że zawsze można na Was liczyć! Wyrazy uznania także dla policji, która pomaga zapewniać bezpieczeństwo.

Podziękowania dla Zespół Szkół im. ks. Józefa Tischnera w Dobczycach za udostępnienie parkingu oraz promocję biegu.

Dziękujemy wymienionym i tym anonimowym. Działamy dla Was i dzięki Wam! Dzięki za wsparcie. I jeszcze raz dzięki…

Aktualności

Zobacz więcej

Najważniejszy wynik biegu!

20.06.2022

Fotorelacje z biegów

20.06.2022

Blog

Zobacz więcej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

Berlińskie trzy marzenia

23.09.2018

Jedno marzenie spełnione. Start w jednym z sześciu najważniejszych, największych maratonów świata. Cudowne przeżycie, które pozostanie we mnie na zawsze. 44 tysiące biegaczy z całego świata, większość z nich to szczęśliwie wylosowani. I ja wśród nich. Drugie marzenie musi poczekać, mimo ogromnej pracy jaką włożyłem w przygotowanie. A trzecie marzenie się pojawiło. Wierzę, że wszystko dzieje się nie bez przyczyny. To mój wpis nie tylko o bieganiu…

Czytaj dalej

38

osób w RD

Czwartek 19:30

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

6

zorganizowane wydarzenia