Bank Spółdzielczy w Dobczycach naszym sponsorem!

Przygotowanie takiego wydarzenia jakim jest IV Rodzinny Mini Festiwal Biegowy ,,O złotą kózkę” nigdy by się nie udało, gdyby nie wielkie wsparcie – wsparcie naszych partnerów i sponsorów.

Takim dobrym aniołem naszego wydarzenia jest od lat Bank Spółdzielczy w Dobczycach. Każdego roku Bank obdarza nas wielkim zaufaniem i pomocą, dzięki której mamy jeszcze większe możliwości do tworzenia dla Was najlepszego i najbardziej kozackiego święta biegowego w Dobczycach.

To zaufanie działa oczywiście w dwie strony – my też polecamy Bank Spółdzielczy w Dobczycach! 

Aktualności

Zobacz więcej

Najważniejszy wynik biegu!

20.06.2022

Fotorelacje z biegów

20.06.2022

Blog

Zobacz więcej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

Berlińskie trzy marzenia

23.09.2018

Jedno marzenie spełnione. Start w jednym z sześciu najważniejszych, największych maratonów świata. Cudowne przeżycie, które pozostanie we mnie na zawsze. 44 tysiące biegaczy z całego świata, większość z nich to szczęśliwie wylosowani. I ja wśród nich. Drugie marzenie musi poczekać, mimo ogromnej pracy jaką włożyłem w przygotowanie. A trzecie marzenie się pojawiło. Wierzę, że wszystko dzieje się nie bez przyczyny. To mój wpis nie tylko o bieganiu…

Czytaj dalej

38

osób w RD

Czwartek 19:30

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

6

zorganizowane wydarzenia