167 uczestników pobiegło po czyste powietrze

167 zawodników przebiegło dystans od 100 do 600m w ramach Biegu po czyste powietrze, który zorganizowaliśmy 8 lipca 2018 r. wspólnie ze Stowarzyszeniem KAT przy finansowym wsparciu Województwa Małopolskiego. Było wiele radości, dzieci na mecie otrzymały piękne medale. W sposób szczególny nagrodziliśmy pierwsze trzy osoby wśród dziewcząt i chłopców w pięciu kategoriach – łącznie 31 osób.  Oprócz pucharów otrzymali oni drobny sprzęt sportowy. Wyniki zawodów można zobaczyć na stronie firmy obsługującej pomiar – WYNIKI. Zachęcamy również do obejrzenia galerii zdjęciowej z wydarzenia na fanpage stowarzyszenia KAT – ZDJĘCIA.

Relację z biegu można przeczytać również na stronie Urzędu Marszałkowskiego:  RELACJA

Aktualności

Zobacz więcej

Kozacki MEDAL czeka!

23.05.2023

Przedłużamy tańsze wpisowe

27.04.2023

Blog

Zobacz więcej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

Berlińskie trzy marzenia

23.09.2018

Jedno marzenie spełnione. Start w jednym z sześciu najważniejszych, największych maratonów świata. Cudowne przeżycie, które pozostanie we mnie na zawsze. 44 tysiące biegaczy z całego świata, większość z nich to szczęśliwie wylosowani. I ja wśród nich. Drugie marzenie musi poczekać, mimo ogromnej pracy jaką włożyłem w przygotowanie. A trzecie marzenie się pojawiło. Wierzę, że wszystko dzieje się nie bez przyczyny. To mój wpis nie tylko o bieganiu…

Czytaj dalej

38

osób w RD

Czwartek 19:30

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

6

zorganizowane wydarzenia