Rekordowa orkiestra biegowa i nie tylko!

Krótkie podsumowanie drugiej edycji „Kółek dla Orkiestry”
982  – tyle łącznie okrążeń Parku Miejskiego pokonaliśmy, co daje 884 km.
160 – pobiliśmy dwukrotnie zeszłoroczny rekord frekwencji. Trasę „Kółek dla Orkiestry” pokonało 160 osób!
24 – rekordziści Stanisław Radzik i Radosław Budzowski pokonali dziś 24 okrążenia.
20 – tyle okrążeń pokonały rekordzistki: Anna Boksa, Agnieszka Budzowska i Elżbieta Kordos.
76 – tyle lat miał najstarszy uczestnik akcji Pan Zygmunt.
– Najmłodszy Szymuś, który pokonał dwa kółka ma dwa lata.
Dziękujemy wszystkim spacerowiczom, „kijkarzom”, biegaczom za włączenie się w akcję.

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!