Zapisy ruszyły!

To nie żart- startujemy z zapisami!

Do 30 kwietnia obowiązuje najniższa cena zapisów na nasze biegi dla dzieci, bieg główny 5 km i nordic walking. Zapraszamy do zapisów elektronicznych, ale też do odwiedzenia nas na stacjonarnym stoisku, które będzie czynne w każdy piątek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dobczycach. Dołączyć do Festiwalu będzie też można podczas Wypasu Kóz w Dobczycach.

Okazji do zapisu jak widać jest mnóstwo- nie dajcie się nabrać i dobrze to wykorzystajcie ?‍♂️?‍♀️?‍♂️

Zapraszamy!

Linki do zapisów:
DZIECI
HTTP://ZAPISY.PERSONALBEST.PL/III-RODZINNY-MINI-FESTIWAL-BI…
BIEG GŁÓWNY I NORDIC WALKING
HTTP://ZAPISY.PERSONALBEST.PL/III-RODZINNY-MINI-FESTIWAL-BI…

Aktualności

Zobacz więcej

Kozacki MEDAL czeka!

23.05.2023

Przedłużamy tańsze wpisowe

27.04.2023

Blog

Zobacz więcej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

Berlińskie trzy marzenia

23.09.2018

Jedno marzenie spełnione. Start w jednym z sześciu najważniejszych, największych maratonów świata. Cudowne przeżycie, które pozostanie we mnie na zawsze. 44 tysiące biegaczy z całego świata, większość z nich to szczęśliwie wylosowani. I ja wśród nich. Drugie marzenie musi poczekać, mimo ogromnej pracy jaką włożyłem w przygotowanie. A trzecie marzenie się pojawiło. Wierzę, że wszystko dzieje się nie bez przyczyny. To mój wpis nie tylko o bieganiu…

Czytaj dalej

38

osób w RD

Czwartek 19:30

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

6

zorganizowane wydarzenia