Za nami III Rodzinny Mini Festiwal Biegowy „O złotą kózkę”

Prawie tysiąc uczestników, wspaniała atmosfera, którą stworzyliście Wy – uczestnicy naszych biegów. Dziękujemy za udział i tworzenie „kózkowego” festiwalu.

Pierwsze miejsce w biegu na 5 km zajęła Magdalena Nabielec (czas 18:35), miejsce drugie przypadło Joannie Nabielec, a trzecie Izabeli Biernat. Wśród mężczyzn w biegu głównym zwyciężył Dominik Piwowarczyk z czasem 16:15, drugie miejsce zajął ubiegłoroczny zwycięzca Maciej Lubieniecki, a trzecie Robert Chanek z Dobczyc. Na uwagę zasługuje świetny rezultat i czwarte miejsce naszego reprezentanta Tomasza Kupca. W marszu Nordic Walking bezapelacyjnie i trzeci raz z rzędu wygrał Piotr Kordowski, który wyprzedził Mirosława Gratkę i Mariusza Paździorę. Wśród kobiet na podium stanęły kolejno Bogusława Kordowska, Joanna Kowalczyk i Monika Michalska-Mazgaj.

Pełne wyniki, kilkanaście galerii zdjęciowych i relacja filmowa dostępna jest w zakładce MINI FESTIWAL na naszej stronie.

Aktualności

Zobacz więcej

Zapraszamy na „400 metrów dla Patryka”

25.09.2019

Za nami III Rodzinny Mini Festiwal Biegowy „O złotą kózkę”

06.06.2019

Blog

Zobacz więcej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

Berlińskie trzy marzenia

23.09.2018

Jedno marzenie spełnione. Start w jednym z sześciu najważniejszych, największych maratonów świata. Cudowne przeżycie, które pozostanie we mnie na zawsze. 44 tysiące biegaczy z całego świata, większość z nich to szczęśliwie wylosowani. I ja wśród nich. Drugie marzenie musi poczekać, mimo ogromnej pracy jaką włożyłem w przygotowanie. A trzecie marzenie się pojawiło. Wierzę, że wszystko dzieje się nie bez przyczyny. To mój wpis nie tylko o bieganiu…

Czytaj dalej

50

osób w RD

Czwartek

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

4

zorganizowane wydarzenia