Za nami III Rodzinny Mini Festiwal Biegowy „O złotą kózkę”

Prawie tysiąc uczestników, wspaniała atmosfera, którą stworzyliście Wy – uczestnicy naszych biegów. Dziękujemy za udział i tworzenie „kózkowego” festiwalu.

Pierwsze miejsce w biegu na 5 km zajęła Magdalena Nabielec (czas 18:35), miejsce drugie przypadło Joannie Nabielec, a trzecie Izabeli Biernat. Wśród mężczyzn w biegu głównym zwyciężył Dominik Piwowarczyk z czasem 16:15, drugie miejsce zajął ubiegłoroczny zwycięzca Maciej Lubieniecki, a trzecie Robert Chanek z Dobczyc. Na uwagę zasługuje świetny rezultat i czwarte miejsce naszego reprezentanta Tomasza Kupca. W marszu Nordic Walking bezapelacyjnie i trzeci raz z rzędu wygrał Piotr Kordowski, który wyprzedził Mirosława Gratkę i Mariusza Paździorę. Wśród kobiet na podium stanęły kolejno Bogusława Kordowska, Joanna Kowalczyk i Monika Michalska-Mazgaj.

Pełne wyniki, kilkanaście galerii zdjęciowych i relacja filmowa dostępna jest w zakładce MINI FESTIWAL na naszej stronie.

Aktualności

Zobacz więcej

Kozacki MEDAL czeka!

23.05.2023

Przedłużamy tańsze wpisowe

27.04.2023

Blog

Zobacz więcej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

Berlińskie trzy marzenia

23.09.2018

Jedno marzenie spełnione. Start w jednym z sześciu najważniejszych, największych maratonów świata. Cudowne przeżycie, które pozostanie we mnie na zawsze. 44 tysiące biegaczy z całego świata, większość z nich to szczęśliwie wylosowani. I ja wśród nich. Drugie marzenie musi poczekać, mimo ogromnej pracy jaką włożyłem w przygotowanie. A trzecie marzenie się pojawiło. Wierzę, że wszystko dzieje się nie bez przyczyny. To mój wpis nie tylko o bieganiu…

Czytaj dalej

38

osób w RD

Czwartek 19:30

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

6

zorganizowane wydarzenia