Festiwalowe nowości

Przygotowania do najbardziej KOZACKIEGO festiwalu dla miłośników biegania, aktywnego spędzania czasu oraz dobrej, rodzinnej zabawy w Dobczycach trwają w najlepsze!
Wiemy już na pewno, że podczas czwartej edycji Rodzinnego Mini Festiwalu ,,O złotą kózkę” nie zabraknie wyzwań dla tych najmłodszych i dla tych trochę starszych, dla tych najszybszych i tych, którzy delektują się każdą chwilą podczas biegu oraz dla tych, którzy radość czerpią z marszów ,,Nordic Walking”. W tej naszej „grze” nie ma przegranych, bo tu każdy przekraczając linię mety jest zwycięzcą- każdy czuje, że sięgnął niemożliwego i osiągnął swój wymarzony cel!

Tak jak w ubiegłych latach zapraszamy dzieci w wieku do 13 lat do udziału w biegach na dystansach 100 do 500 m, które dostarczą niesamowitą porcję wrażeń i emocji, miłośników sportu w każdej formie do przebycia 5 kilometrów malowniczymi zakątkami Dobczyc oraz zwolenników marszów ,,Nordic Walking”!
Zachęcamy też do śledzenia wydarzenia na Facebooku, gdzie będziemy publikować najważniejsze informacje.

IV Rodzinny Mini Festiwal Biegowy

Link do regulaminu biegu: https://rozbiegane.dobczyce.pl/nasz-bieg/regulamin

Dołączyć do naszego wydarzenia można poprzez zapisy internetowe lub odwiedzając nas w bibliotece podczas zapisów stacjonarnych.

LINKI DO ZAPISÓW:
? Biegi dla dzieci: https://zapisy.personalbest.pl/iv-rodzinny-mini-festiwal-biegowy-o-zlota-kozke-biegi-dla-dzieci-v4325
? Bieg Główny i Nordic Walking (5 km): https://zapisy.personalbest.pl/iv-rodzinny-mini-festiwal-biegowy-o-zlota-kozke-v4324

Zapisy stacjonarne odbywają się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dobczycach w poniższych terminach:
➡️ 28 lutego
➡️ 13 i 27 marca
➡️ 17 i 24 kwietnia
➡️ 8 i 15 maja

Mamy też dobrą informację dla wszystkich grup! Postanowiliśmy nagrodzić tą, która na naszym Festiwalu będzie najliczniejsza! Zasada jest jedna, ale bardzo ważna: wszystkie zgłoszone osoby muszą w miejscu KLUBU wpisać dokładnie taką samą nazwę. To bardzo ważne, ponieważ tylko w ten sposób będziemy weryfikowali liczbę osób należących do jednej grupy. 

O wszystkim co najważniejsze już wiecie, więc do zobaczenia w rozbieganych Dobczycach!

Aktualności

Zobacz więcej

Zmiana statusu stowarzyszenia ROZBIEGANE DOBCZYCE

02.02.2024

Widzimy się 16 czerwca 2024

25.01.2024

Blog

Zobacz więcej

Zmiana statusu stowarzyszenia ROZBIEGANE DOBCZYCE

02.02.2024

Czytaj dalej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

38

osób w RD

Czwartek 19:30

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

6

zorganizowane wydarzenia