Uwaga! Kilka ważnych informacji

Biegacze i biegaczki!

Doskonale wiecie, o czym chcemy dzisiaj z Wami ,,porozmawiać”. Dla nas wszystkich biegających i organizujących jest teraz bardzo trudny czas. W obliczu tych wyzwań i smutnych wiadomości, chcemy Was trochę uspokoić i przekazać kilka najważniejszych informacji:

➡️ W najbliższy piątek 13 marca 2020 r biblioteka będzie zamknięta, a nasze zapisy stacjonarne na Festiwal się nie odbędą. Będziemy jednak dostępni telefonicznie – jeśli są wśród Was chętni do zapisu, chętnie pomożemy telefonicznie i pokierujemy jak można zrobić to internetowo. Kolejne zapisy w bibliotece są wyznaczone na 27 marca 2020r. Mamy nadzieję, że w tym dniu będziemy mogli się zobaczyć, jednak jeśli obecna sytuacja na to nie pozwoli, wyznaczymy nowy termin.

? Tel kontaktowy: 517550915

➡️ Z powodów ograniczonych możliwości zapisów stacjonarnych postanowiliśmy już teraz przedłużyć czas niższych opłat startowych. Pakiety w pierwszym przedziale cenowym będzie można zdobyć do 15 kwietnia.

➡️ Na chwilę obecną przygotowania do Festiwalu odbywają się zgodnie z harmonogramem. Jesteśmy dobrej myśli i pełni nadziei, że to 31 maja pobiegamy w Dobczycach, ale rozważamy wiele opcji awaryjnych w razie potrzeby.

➡️ Zachęcamy do przygotowań na kozią przygodę w zaciszu domowym i zalecenie się do wszystkich wytycznych. To pomoże nam wszystkim!

Pozdrawiamy i obiecujemy nadal informować na bieżąco o postępach w przygotowaniach do IV Rodzinnego Mini Festiwalu Biegowego ,,O złotą kózkę”!

Aktualności

Zobacz więcej

Informacje przed VI Mini Festiwalem Biegowym o „Złotą Kózkę” 

11.06.2024

Zmiana statusu stowarzyszenia ROZBIEGANE DOBCZYCE

02.02.2024

Blog

Zobacz więcej

Zmiana statusu stowarzyszenia ROZBIEGANE DOBCZYCE

02.02.2024

Czytaj dalej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

38

osób w RD

Czwartek 19:30

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

6

zorganizowane wydarzenia