Fotorelacje ze Złotych Kilometrów

Poniżej w linkach zamieszczamy fotorelacje i artykuły, które jeszcze nie znalazły się w wydarzeniu. Jeżeli wiecie jeszcze o jakiś podzielcie się w komentarzach.
Fotorelacja Gmina i Miasto Dobczyce (Joanna Talaga):
cz. 1 fotorelacja z dekoracji biegów dla dzieci oraz bieg na 1,5 km
Fotorelacja portalu M jak Małopolska:
Relacja na żywo z biegu M jak Małopolska:
Zapowiedź biegu:
Link do artykułu na M jak Małopolska:
Przy okazji bardzo dziękujemy ze wsparcie medialne osobom, instytucjom które zapowiadały, relacjonowały wydarzenie.
Dziękujemy Kamilowi Sorockiemu za grafiki opracowywane do wydarzenia i materiałów promujących bieg oraz zdjęcia reportażowe z dnia biegu publikowane na bieżąco (Sorocki Studio), Joannie Taladze z Biura Promocji Gmina i Miasto Dobczyce. Serdeczne podziękowania dla portalu M jak Małopolska, który z własnej inicjatywy przeprowadził wywiad zapowiadający bieg z Dawid Tomala – Sportowiec oraz prowadził relację na żywo z wydarzenia (Kamil Szynal). Słowa wdzięczności dla lokalnych mediów za przekazywanie informacji o biegu: Myślenice Itv Telewizja Internetowa – Region Południe, Miesięcznik Tapeta, DPI 24, KMY.pl, Miasto-Info.pl a także dziennikpolski24.pl – oddział myślenicki. Mamy nadzieję, że nikogo nie pominęliśmy. Serdecznie dziękujemy za to niezastąpione wsparcie!

 

Aktualności

Zobacz więcej

Kozacki MEDAL czeka!

23.05.2023

Przedłużamy tańsze wpisowe

27.04.2023

Blog

Zobacz więcej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

Berlińskie trzy marzenia

23.09.2018

Jedno marzenie spełnione. Start w jednym z sześciu najważniejszych, największych maratonów świata. Cudowne przeżycie, które pozostanie we mnie na zawsze. 44 tysiące biegaczy z całego świata, większość z nich to szczęśliwie wylosowani. I ja wśród nich. Drugie marzenie musi poczekać, mimo ogromnej pracy jaką włożyłem w przygotowanie. A trzecie marzenie się pojawiło. Wierzę, że wszystko dzieje się nie bez przyczyny. To mój wpis nie tylko o bieganiu…

Czytaj dalej

38

osób w RD

Czwartek 19:30

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

6

zorganizowane wydarzenia