Biegamy dla WOŚP!

30 STYCZNIA BIEGAMY, SPACERUJEMY DLA ORKIESTRY!
Wraz z dobczyckim sztabem WOŚP DOBCZYCE zapraszamy na sportowe wydarzenie, bez rywalizacji ale w szczytnym celu. „Kółka dla orkiestry”, to wyjątkowe wydarzenie:
1. 30 stycznia w godz. 9 do 11 zajrzyj do Parku Miejskiego w Dobczycach, czekamy przy bramie!
2. Przespaceruj sam lub z rodziną lub czworonogiem kółko wokół Parku, możesz pobiegać. Wystarczy jedno kółko, a może masz ochotę na więcej?
3. Wesprzyj WOŚP swoim darem do puszki.
4. Dla pierwszych 200 osób mamy piękne medale z sercem
5. Zabierzcie ze sobą coś na ognicho, można się przyłączyć po biegu, czy spacerze. Zapewniamy „ogień” i „kije”.
Nie trzeba się wcześniej rejestrować, wystarczy przyjść, a po wykonanym zadaniu wrócić do naszego stolika przy bramie po medal.
Dla kobiety i mężczyzny, który pokona najwięcej okrążeń wokół parku w tym czasie (między 9 a 11) mamy dodatkową niespodziankę. Ale rywalizacja w tym dniu nie będzie najważniejsza. Liczy się wspólne spotkanie, okazja do ruchu i wsparcia Orkiestry!

Aktualności

Zobacz więcej

Widzimy się 16 czerwca 2024

25.01.2024

Kółka dla Orkiestry 2024

04.01.2024

Blog

Zobacz więcej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

Berlińskie trzy marzenia

23.09.2018

Jedno marzenie spełnione. Start w jednym z sześciu najważniejszych, największych maratonów świata. Cudowne przeżycie, które pozostanie we mnie na zawsze. 44 tysiące biegaczy z całego świata, większość z nich to szczęśliwie wylosowani. I ja wśród nich. Drugie marzenie musi poczekać, mimo ogromnej pracy jaką włożyłem w przygotowanie. A trzecie marzenie się pojawiło. Wierzę, że wszystko dzieje się nie bez przyczyny. To mój wpis nie tylko o bieganiu…

Czytaj dalej

38

osób w RD

Czwartek 19:30

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

6

zorganizowane wydarzenia