Informacje przed biegiem – ważne!

Bieg o „Złotą Kózkę” dla Kuby już w sobotę 18 czerwca. Przypominamy, że upoważnieni do startu są tylko opłaceni zawodnicy. W dniu zawodów liczba miejsc może być ograniczona do minimum. Prosimy wszystkich, by odpowiednio wcześnie przybyć do Biura Zawodów  (ul. Braci Kowalskich – dawna ul. Budowlanych w Dobczycach). W Biurze do odbioru będzie numer upoważniający do startu. Będzie można także wziąć udział w loteriach. Całkowity dochód z biegu zostanie przeznaczony na rzecz Jakuba Burnosa zmagającego się z chorobą nowotworową.

 

Czas na najważniejsze informacje przed Charytatywnym Biegiem o Złotą Kózkę dla Kuby.

 

MIEJSCE: teren starej giełdy w Dobczycach, ulica Braci Kowalskich – UWAGA MAPA GOOGLE POKAZUJE STARĄ NAZWĘ – UL. BUDOWLANYCH – LINK

 

HARMONOGRAM:

11.00 – otwarcie Biura Zawodów

13.30 – zamknięcie Biura Zawodów Biegów Dzieci

14.00 – start Biegów Dzieci

16.00 – dekoracja zwycięzców Biegów Dzieci

16.30 – zamknięcie Biura Zawodów

17.00 – start Biegu Głównego i Nordic Walking

18.00 – dekoracja zwycięzców Biegu Głównego i Nordic Walking

18.30 – zakończenie imprezy

 

Pamiętajcie, że przed każdym biegiem należy zjawić się wcześniej w Biurze Zawodów, aby odebrać numery i wypełnić zgody na udział w zawodach. Przed każdym ze startów odbędzie się rozgrzewka dla uczestników.

 

  • BIURO ZAWODÓW: czynne od godz.11.00- 16.30 będzie znajdować się w okolicy startu/mety biegu na ulicy Braci Kowalskich. Bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie się do biura w celu odebrania numeru startowego.
  • DEPOZYT: czynny od 13.00 do 18.00 będzie się znajdował w pobliżu startu i mety
  • PARKINGI: ulica Braci Kowalskich (ul. Budowlanych) zostaje na czas biegu całkowicie wyłączona z ruchu drogowego. Parkingi zlokalizowane będą przy boisku KS RABA (ul. Podgórska – największy parking), parking przy Szkole Podstawowej nr 1 (ul. Parkowa).
  • OPŁATY: dla osób, które nie opłaciły jeszcze startu oraz osób, które będą zapisywały się w dniu biegu umieszczone będą puszki w Biurze Zawodów. Wysokość opłat startowych w dniu biegu to odpowiednio: 30zł- Biegi Dzieci, 50zł- Nordic Walking oraz 60zł – Bieg Główny. Nie będzie możliwości rozmienienia gotówki oraz możliwości płatności kartą. Całość zebranych środków zostanie przekazana na pomoc Kubie.
  • POMIAR CZASU: elektroniczny pomiar czasu w postaci chipu wydawany będzie w biurze zawodów. Chipy należy zwrócić po zakończeniu biegu do pojemników ustawionych za linią mety.
  • OSOBY NIEPEŁNOLETNIE zobowiązane są do przedstawienia oświadczenia rodzica lub prawnego opiekuna o braku przeciwskazań do udziału w biegu. Oświadczenie takie będzie dostępne w biurze zawodów – można je też pobrać ze strony internetowej: rozbiegane.dobczyce.pl.
  • LOTERIA: podczas biegu odbędzie się loteria fantowa dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy!

 

Jeśli macie jakieś pytania to jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Do zobaczenia!

ZOBACZ NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE – POBIERZ

OŚWIADCZENIE DLA NIEPEŁNOLETNIEGO UCZESTNIKA BIEGU GŁÓWNEGO – POBIERZ

 

Aktualności

Zobacz więcej

Zmiana statusu stowarzyszenia ROZBIEGANE DOBCZYCE

02.02.2024

Widzimy się 16 czerwca 2024

25.01.2024

Blog

Zobacz więcej

Zmiana statusu stowarzyszenia ROZBIEGANE DOBCZYCE

02.02.2024

Czytaj dalej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

38

osób w RD

Czwartek 19:30

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

6

zorganizowane wydarzenia