Kółka dla Orkiestry – zapisz się!

Po raz drugi zapraszamy na „Kółka dla orkiestry”. Maszerujemy, spacerujemy w Parku Miejskim 29 stycznia w niedzielę w godz. 10-12. Co trzeba zrobić? Przyjść, wpisać się na listę uczestników i przejść lub przebiec dowolną ilość kółek (minimum jedno kółko), a na koniec wpłacić dowolną kwotę do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i odebrać pamiątkowy medal. Dla kobiety i mężczyzny, która w godzinach. 10-12 przebiegną największą ilość kółek przewidujemy pamiątkową statuetkę. Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji. Link do zapisów TUTAJ.

1. Zarejestruj się przez formularz, można również zapisać się na miejscu, ale chcemy przewidzieć liczbę osób, by przygotować odpowiednią liczbę medali.
2. Zajrzyj do Parku Miejskiego w Dobczycach w wybranym czasie między godziną 10, a 12, poinformuj organizatorów o swoim starcie.
3. Po zakończeniu biegu/spaceru podaj liczbę ukończonych kółek i odbierz medal.
4. Jedno kółko ma ok. 900 metrów. Obowiązuje ruch prawostronny (lewa wolna).
5. Bieg/spacer nie ma charakteru rywalizacji. Poprzez aktywność sportową wspieramy WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!
DO ZOBACZENIA!

Aktualności

Zobacz więcej

Informacje przed VI Mini Festiwalem Biegowym o „Złotą Kózkę” 

11.06.2024

Zmiana statusu stowarzyszenia ROZBIEGANE DOBCZYCE

02.02.2024

Blog

Zobacz więcej

Zmiana statusu stowarzyszenia ROZBIEGANE DOBCZYCE

02.02.2024

Czytaj dalej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

38

osób w RD

Czwartek 19:30

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

6

zorganizowane wydarzenia