Złote kilometry dla Kuby – bieg charytatywny

Bieg charytatywny „Złote kilometry dla Kuby” to propozycja dla wszystkich o złotym sercu: biegaczy, zuchów i harcerzy, miłośników nordic walking, całych rodzin, mieszkańców Dobczyc i okolic, znajomych i jeszcze nieznajomych Kuby. W tej inicjatywie każdy ma szansę zostać KRÓLEM POMAGANIA, pokonując nawet symboliczny dystans biegu.


Kuba – zawsze uśmiechnięty, zarażający pozytywną energią i chętny do pomocy dziś sam jej potrzebuje. W listopadzie Kuba doznał poważnego wypadku samochodowego, wskutek którego trafił do szpitala w krytycznym stanie. Ze względu na duży obrzęk mózgu lekarze wprowadzili go w stan śpiączki farmakologicznej. Dziś Kuba oddycha samodzielnie, jest wydolny krążeniowo, ale nie odzyskał przytomności. Kuba znajduje się obecnie w specjalistycznym ośrodku wybudzeniowo – rehabilitacyjnym, ale miesięczny pobyt tam to koszt około 25 tys. złotych.


Z Kubą wielokrotnie spotykaliśmy się podczas wydarzeń biegowych w naszej okolicy, a teraz chcemy dołożyć cegiełkę pomocy, bo mamy wielką nadzieję, że Kuba niebawem obudzi się i dołączy do nas na biegowych ścieżkach.


WPISOWE Z BIEGU W CAŁOŚCI zostanie przekazane na pomoc Kubie. WKRÓTCE WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW!

Zapraszamy do wydarzenia na FACEBOOKU


Rezerwujcie więc proszę termin na królewskie bieganie w Dobczycach, a niebawem będziemy publikować wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia.
Jeśli ktoś nie może wziąć udziału w biegu, a również chciałby pomóc to można to zrobić wpłacając dowolny datek na konto Fundacji:
Fundacja Okno Nadziei – dopisek Jakub.


Ul. Jagiellońska 2, 32-410 Dobczyce
Bank Spółdzielczy w Dobczycach
Ul. Kilińskiego 2, 32 -410 Dobczyce
92 86020000 0000 0298 2890 0001
KRS: 00000718773 – dla przekazania 1% podatku dopisek Jakub.

Aktualności

Zobacz więcej

Kółka dla Orkiestry – zapisz się!

28.12.2022

Najważniejszy wynik biegu!

20.06.2022

Blog

Zobacz więcej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

Berlińskie trzy marzenia

23.09.2018

Jedno marzenie spełnione. Start w jednym z sześciu najważniejszych, największych maratonów świata. Cudowne przeżycie, które pozostanie we mnie na zawsze. 44 tysiące biegaczy z całego świata, większość z nich to szczęśliwie wylosowani. I ja wśród nich. Drugie marzenie musi poczekać, mimo ogromnej pracy jaką włożyłem w przygotowanie. A trzecie marzenie się pojawiło. Wierzę, że wszystko dzieje się nie bez przyczyny. To mój wpis nie tylko o bieganiu…

Czytaj dalej

38

osób w RD

Czwartek 19:30

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

6

zorganizowane wydarzenia