INFORMATOR PRZED BIEGIEM!

Czas na najważniejsze informacje przed jutrzejszym dniem. Prosimy, przeczytajcie uważnie, żeby być dobrze przygotowanym na Złote kilometry dla Kuby! Pamiętajcie, że przed każdym biegiem na leży zjawić się wcześniej w Biurze Zawodów, aby odebrać numery i wypełnić zgody na udział w zawodach.

 

 • MIEJSCE: teren starej giełdy w Dobczycach, ulica Braci Kowalskich – UWAGA mapa google pokazuje starą nazwę – ul. Budowlanych 
 • GODZINY:
 • -start biegów dla dzieci – godz. 10.15,
 • start biegu 1,5 km – godz. 12.15,
 • start biegu 3,5 km – godz. 13.00,
 • start biegu 7 km – godz. 14.00.
 • Prosimy przybywać odpowiednio wcześnie, Przed każdym ze startów odbędzie się rozgrzewka dla uczestników.

 

 • BIURO ZAWODÓW: czynne od godz. 8.30. Znajdować się ono będzie w okolicy startu/mety biegu. Bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie się do biura w celu odebrania numeru startowego.

 

 • PARKINGI: ulica Braci Kowalskich (ul. Budowlanych) zostaje na czas biegu całkowicie wyłączona z ruchu drogowego. Parkingi zlokalizowane najbliżej startu: parking przy boisku KS RABA (ul. Podgórska – największy parking), parking przy Szkole Podstawowej nr 1 (ul. Parkowa) oraz od godziny 12 parking przy centrum handlowym „Jan” (ul. Mostowa).

 

 • OPŁATY: dla osób, które nie opłaciły jeszcze startu oraz osób, które będą zapisywały się w dniu biegu umieszczone będą puszki w Biurze Zawodów. Dodatkowo w czasie trwania biegu będzie odbywała się loteria fantowa oraz kiermasz słodkości. Nie będzie możliwości rozmienienia gotówki oraz możliwości płatności kartą. Całość zebranych środków zostanie przekazana na pomoc Kubie.

 

 • DEPOZYT: czynny będzie w godzinach 11.30 do 15.30. Depozyt będzie się znajdował w pobliżu startu i mety.

 

 • POMIAR CZASU: elektroniczny pomiar czasu w postaci chipu wydawany będzie w biurze zawodów. Chipy należy zwrócić po zakończeniu biegu do pojemników ustawionych za linią mety.

 

 • OSOBY NIEPEŁNOLETNIE zobowiązane są do przedstawienia oświadczenia rodzica lub prawnego opiekuna o braku przeciwskazań do udziału w biegu. Oświadczenie takie będzie dostępne w biurze zawodów – można je też pobrać ze strony internetowej: rozbiegane.dobczyce.pl.

 

 • ZAPISY W DNIU BIEGU: zapisy będą możliwe jeszcze w Biurze Zawodów do uzyskania limitu uczestników (mamy jeszcze około 100 miejsc)

 

 • LOTERIA I KIERMASZ: podczas biegu odbędzie się loteria fantowa dla dzieci i dorosłych oraz kiermasz słodkości. Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy 😊

 

 • BIEG WIRTUALNY: osoby, które chciałyby jeszcze wziąć udział w Biegu Wirtualnym prosimy o przesłanie na mail rozbiegane.dobczyce@gmail.com danych (imię nazwisko, mail, ewentualnie telefon). Czas na przebiegnięcie Biegu jest do 9 stycznia (niedziela). Wysyłka medali od poniedziałku 10 stycznia. Szczegółowe zasady:
 • Dla tych którzy nie mogą pobiec 6 stycznia organizatorzy dają możliwość udziału w Biegu Wirtualnym w dowolnym miejscu. Oto warunki:1.Przesłanie danych: Imię i nazwisko rok urodzenia, mail, telefon na mail: rozbiegane.dobczyce@gmail.com
  1. Opłacenie biegu w kwocie: 25 zł udziału w biegu:

  – Fundacja Okno Nadziei (dopisek: Jakub)

  Bank Spółdzielczy w Dobczycach

  92 86020000 0000 0298 2890 0001

  1. Przespacerowanie lub przebiegnięcie dystansu 5 km.
  2. Przesłanie na fanpage lub mail: rozbiegane.dobczyce@gmail.com zdjęcia zegarka, screenu mapy z aplikacji, czy też innego zdjęcie obrazującego pokonywanie dystansu oraz dowodu opłaty za bieg.

  Na przebiegnięcie biegu wirtualnego dla Kuby czas jest do niedzieli 9 stycznia do północy! Wysyłka medali od poniedziałku 10.01 (proszę pamiętać by w mailu podać dane do wysyłki medalu).

Przypominamy, że ze względu na sytuacje związaną z pandemią prosimy o zachowanie dystansu, zalecamy w miejscach bardziej zatłoczonych noszenie maseczek.

Jeśli macie jakieś pytania to jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Do zobaczenia!

 

Aktualności

Zobacz więcej

Widzimy się 16 czerwca 2024

25.01.2024

Kółka dla Orkiestry 2024

04.01.2024

Blog

Zobacz więcej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

Berlińskie trzy marzenia

23.09.2018

Jedno marzenie spełnione. Start w jednym z sześciu najważniejszych, największych maratonów świata. Cudowne przeżycie, które pozostanie we mnie na zawsze. 44 tysiące biegaczy z całego świata, większość z nich to szczęśliwie wylosowani. I ja wśród nich. Drugie marzenie musi poczekać, mimo ogromnej pracy jaką włożyłem w przygotowanie. A trzecie marzenie się pojawiło. Wierzę, że wszystko dzieje się nie bez przyczyny. To mój wpis nie tylko o bieganiu…

Czytaj dalej

38

osób w RD

Czwartek 19:30

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

6

zorganizowane wydarzenia