Piątka dla Patryka- bieg charytatywny

„Mamo, czy ja będę żył? To nie jest pytanie, które zadają 6-letnie dzieci. Patryk nie jest zwyczajnym dzieckiem, ma raka, śmiertelną chorobę, która rozwija się w jego głowie. W swoim krótkim życiu widział więcej bólu, śmierci i cierpienia niż niejeden dorosły. Dzisiaj, mimo tego, że ma dopiero kilka lat, chce wiedzieć, czy ma jakiekolwiek szanse, by żyć. Na walkę o niego mamy tylko miesiąc. Jeśli do 18 lutego nie zdoła stawić się w klinice w USA – umrze.” My biegacze wiemy jak ważne jest słowo CZAS. Często mówimy o tym, że walczymy o jak najlepszy czas albo walczymy z czasem. Tu słowo to ma zupełnie inny wymiar. Niejednokrotnie używamy też słowa „ŻYCIÓWKA”. Mówimy, że osiągnęliśmy, zrobiliśmy „życiówkę”. Chcemy wszystkich prosić o włączenie się do walki z CZASEM i o wspólną ŻYCIÓWKĘ dla Patryka, mieszkańca Dobczyc, którego jedyną szansą by żyć i być wśród nas jest kosztowna operacja w USA.

 Chcemy dołożyć cegiełkę pomocy i wygrać ten najważniejszy bieg w jego życiu – bieg po zdrowie, bieg po życie. Dlatego planujemy 5 lutego w Dobczycach zorganizować bieg na 5 km. Wpisowe z biegu w całości zostanie przekazane na pomoc Patrykowi.  Serdecznie zapraszamy do jak najliczniejszego udziału w biegu. Wiemy, że obecnie wielu biegaczy jest w okresie treningów, a niedziele przeznaczają na wycieczki biegowe, może warto taką wycieczkę odbyć do Dobczyc i rozpocząć lub zakończyć ją biegiem dla Patryka? Chcemy trafić do jak najliczniejszej grupy biegaczy ale i również do ludzi, którzy na co dzień nie biegają, aby wzięli udział w biegu wraz z całymi rodzinami.  Dystans biegu to 5 km – 2 okrążenia, ale można zakończyć bieg po jednym okrążeniu czyli po 2.5 km i również otrzyma się pamiątkowy, symboliczny medal.

Pokażmy, że poprzez aktywność fizyczną również możemy pomóc.

I na koniec zapraszamy do współpracy sponsorów. Pomóżmy wygrać Patrykowi najważniejszy bieg w jego życiu.

OPŁATY: minimum 20 zł – dorośli, 10 zł – dzieci i młodzież

Piszemy MINIMUM, ponieważ WPISOWE Z BIEGU W CAŁOŚCI zostanie przekazane na pomoc Patrykowi, dlatego im więcej zbierzemy tym bardziej pomożemy choremu chłopcu.

FORMULARZ ZAPISÓW

LISTA STARTOWA

REGULAMIN BIEGU

O Patryku i jego chorobie dowiecie się TUTAJ

Jeśli ktoś nie może wziąć udziału w biegu, a również chciałby pomóc to może to zrobić wpłacając dowolny datek TUTAJ


grupa ROZBIEGANE DOBCZYCE

Aktualności

Zobacz więcej

Informacje przed VI Mini Festiwalem Biegowym o „Złotą Kózkę” 

11.06.2024

Zmiana statusu stowarzyszenia ROZBIEGANE DOBCZYCE

02.02.2024

Blog

Zobacz więcej

Zmiana statusu stowarzyszenia ROZBIEGANE DOBCZYCE

02.02.2024

Czytaj dalej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

38

osób w RD

Czwartek 19:30

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

6

zorganizowane wydarzenia