Piątka dla Patryka- bieg charytatywny

„Mamo, czy ja będę żył? To nie jest pytanie, które zadają 6-letnie dzieci. Patryk nie jest zwyczajnym dzieckiem, ma raka, śmiertelną chorobę, która rozwija się w jego głowie. W swoim krótkim życiu widział więcej bólu, śmierci i cierpienia niż niejeden dorosły. Dzisiaj, mimo tego, że ma dopiero kilka lat, chce wiedzieć, czy ma jakiekolwiek szanse, by żyć. Na walkę o niego mamy tylko miesiąc. Jeśli do 18 lutego nie zdoła stawić się w klinice w USA – umrze.” My biegacze wiemy jak ważne jest słowo CZAS. Często mówimy o tym, że walczymy o jak najlepszy czas albo walczymy z czasem. Tu słowo to ma zupełnie inny wymiar. Niejednokrotnie używamy też słowa „ŻYCIÓWKA”. Mówimy, że osiągnęliśmy, zrobiliśmy „życiówkę”. Chcemy wszystkich prosić o włączenie się do walki z CZASEM i o wspólną ŻYCIÓWKĘ dla Patryka, mieszkańca Dobczyc, którego jedyną szansą by żyć i być wśród nas jest kosztowna operacja w USA.

 Chcemy dołożyć cegiełkę pomocy i wygrać ten najważniejszy bieg w jego życiu – bieg po zdrowie, bieg po życie. Dlatego planujemy 5 lutego w Dobczycach zorganizować bieg na 5 km. Wpisowe z biegu w całości zostanie przekazane na pomoc Patrykowi.  Serdecznie zapraszamy do jak najliczniejszego udziału w biegu. Wiemy, że obecnie wielu biegaczy jest w okresie treningów, a niedziele przeznaczają na wycieczki biegowe, może warto taką wycieczkę odbyć do Dobczyc i rozpocząć lub zakończyć ją biegiem dla Patryka? Chcemy trafić do jak najliczniejszej grupy biegaczy ale i również do ludzi, którzy na co dzień nie biegają, aby wzięli udział w biegu wraz z całymi rodzinami.  Dystans biegu to 5 km – 2 okrążenia, ale można zakończyć bieg po jednym okrążeniu czyli po 2.5 km i również otrzyma się pamiątkowy, symboliczny medal.

Pokażmy, że poprzez aktywność fizyczną również możemy pomóc.

I na koniec zapraszamy do współpracy sponsorów. Pomóżmy wygrać Patrykowi najważniejszy bieg w jego życiu.

OPŁATY: minimum 20 zł – dorośli, 10 zł – dzieci i młodzież

Piszemy MINIMUM, ponieważ WPISOWE Z BIEGU W CAŁOŚCI zostanie przekazane na pomoc Patrykowi, dlatego im więcej zbierzemy tym bardziej pomożemy choremu chłopcu.

FORMULARZ ZAPISÓW

LISTA STARTOWA

REGULAMIN BIEGU

O Patryku i jego chorobie dowiecie się TUTAJ

Jeśli ktoś nie może wziąć udziału w biegu, a również chciałby pomóc to może to zrobić wpłacając dowolny datek TUTAJ


grupa ROZBIEGANE DOBCZYCE

Aktualności

Zobacz więcej

Zapraszamy na „400 metrów dla Patryka”

25.09.2019

Za nami III Rodzinny Mini Festiwal Biegowy „O złotą kózkę”

06.06.2019

Blog

Zobacz więcej

Wicemistrz w skarpetkach i puchar w przedszkolu

08.10.2018

6 października w bliskiej nam Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odbyły po raz pierwszy zawody pn. Run Salt Cup w ramach których przeprowadzono Puchar Polski Dzieci w biegach na dystansach od 60 m do 1 km oraz I Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 100 metrów. Nie mogło zabraknąć rodziny Rozbieganych i to w dosłownym znaczeniu!

Czytaj dalej

Berlińskie trzy marzenia

23.09.2018

Jedno marzenie spełnione. Start w jednym z sześciu najważniejszych, największych maratonów świata. Cudowne przeżycie, które pozostanie we mnie na zawsze. 44 tysiące biegaczy z całego świata, większość z nich to szczęśliwie wylosowani. I ja wśród nich. Drugie marzenie musi poczekać, mimo ogromnej pracy jaką włożyłem w przygotowanie. A trzecie marzenie się pojawiło. Wierzę, że wszystko dzieje się nie bez przyczyny. To mój wpis nie tylko o bieganiu…

Czytaj dalej

50

osób w RD

Czwartek

dniem wspólnych biegów

5 Koron

maratonów

4

zorganizowane wydarzenia